KONST / Litografier / Färglitografi 12422067
nr 1242 2067
Sivert Rapp
(1922-1989), Sverige
Färglitografi, Svampplockare. Signerad, numrerad 252/350. Motivet: 35x27 cm
Sivert Rapp, svensk skulptör och målare född 1922, död 1989.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:41:04
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
18 mar